Дитячі ігрові книжки

Стефані Мілтон. Minecraft. Довідник чарів та зілля

Довідник чарів та зілля. Minecraft / Стефані Мілтон; пер. з англ. Олексія Кондратюка. – К.: АРТБУКС, 2020. – 80 с.

Світ Minecraft вкрай підступний – тут на кожному кроці чатує небезпека і вижити без потужних інструментів і спорядження практично нереально.

 

Офіційний довідник Minecraft чарів та зілля навчить, як із допомогою магії накладати на предмети різні ефекти і як варити необхідні для різних типів захисту зілля.

 

Завдяки інсайдерській інформації та підказкам від фахівців Mojang це найдокладніший довідник із чаклування у світі Minecraft.

 


Теоретично пройти всю гру Minecraft може будь-який відчайдух, озброєний хіба що кайлом і ентузіазмом. Однак у реальності такі шукачі пригод, зайшовши в першу-ліпшу печеру з мобами, перетворюються на купу мотлоху, і це вказує на необхідність серйозно готуватися до мандрівки. Тобто – накладати на спорядження таємні чари, які захищатимуть від ворожого вогню, завдаватимуть ще більшої шкоди у відповідь і навіть дозволятимуть дихати під водою! А ковток помічного зілля наповнить живильною енергією, яка збереже життя і позбавить необхідності проходити все наново. Перегорни сторінку – і тобі відкриються всі таємниці чаклунського мистецтва!


 

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект