Підліткова книжка

Молоко з медом

150₴

Йоанна Яґелло. Молоко з медом

Йоанна Яґелло. Молоко з медом / Йоанна Яґелло ; Переклад з польської : Божена Антоняк. – Львів : Урбіно, 2019. – 456 с. ISBN 978-966-2647-55-6

Лінка, героїня книжки «Молоко з медом», планувала зовсім інше: улюблена журналістика, фотографії, мандрівки з коханим Адріаном. Проте зміни в її житті примусять якщо не забути про свої плани, то принаймні їх відкласти. Лінка чекає дитину. І якщо вона розраховувала, що Адріан зрадіє цьому так само, як вона, то помилялася… Адріан мріє вивчати живопис в Англії, тому зовсім не збирається круто змінювати своє життя. До створення родини й виховання дитини він виявився просто неготовим… Отож Лінці доведеться давати собі раду з навчанням, доглядати малу Єву й одночасно готуватися до складання іспитів. Утім, найголовніший з них вона, звісно, складе. А впертість і наполегливість і цього разу прийдуть їй на допомогу. Дівчата таки можуть усе! Можуть, якщо дуже хочуть. 

 

«Атмосфера зробилася якоюсь такою… інтимною. Може тому, що через дощ і вітер на вулиці майже стемніло, і Оскар увімкнув маленьку лампу біля ліжка. І це молоко з медом. Воно раптом перестало їй смакувати. Кава з кардамоном, молоко з медом. Теплі напої не гарантують щастя, а ця повторюваність її якось непокоїла». 

 

Номер стенду: 203

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект