Нон-фікшн

Шаповалов Д. С.. Найкращi футболiсти свiту

Шаповалов Д.С. Найкращi футболiсти свiту / Автор Шаповалов Д. С. — Харків : Юнісофт, 2020. — 96 с.: іл.

Футбол по праву вважають найпопулярнішою командною грою на планеті. В нього професійно грають десятки тисяч людей, а споглядати майстерну гру славетних футболістів прагнуть мільйони. Цей спорт розвивається на всіх рівнях — від дитячих забав на галявині до футбольних імперій з власними брендами, таких як «Манчестер Юнайтед» чи УЄФА. А чемпіонат світу вже тепер може позмагатися з Олімпійськими іграми за звання найочікуванішої спортивної події у світі.

 

Про спорт номер один, про минуле і майбутнє зірок світового футболу, про їхнє особисте життя і секрети професійного успіху ви дізнаєтесь зі сторінок цієї книги.

 


Пятов не поділяє традиційні воротарські забобони щодо своїх рукавичок — він не боїться, коли їх хтось торкається чи навіть примірює. Цю деталь амуніції Андрій радо дарує вихованцям клубної академії та знайомим —
за рік він роздає кілька десятків комплектів. Натомість українець має дивну недовіру до найбільш притаманного голкіперові ігрового номера. Футболки з цифрою 1 він уникає з усіх сил — у збірній грає під 12-м, а в клубі під 30-м номером. Секрету не розкриває — каже, що просто так подобається.


 

Номер стенду:

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект