Нон-фікшн

Оля Фреймут і Наталя Кундіна. Немовля

Фреймут Ольга, Кундіна Наталя. Немовля: інструкція з догляду за дитиною до року / Київ: SNOWDROP, 2020. 272 c.

Материнства не навчають, і це таємне знання, яке мами й бабусі досі передають з вуст у вуста донькам й онучкам. Так само жодні університети не навчать чоловіків бути батьками.

 

«Немовля» – практичний посібник порад, фахових рекомендацій та просто вражень із перших вуст про материнство і батьківство. Ця книжка-інструкція з догляду з догляду за дитиною до року написана на основі щоденника відомої телеведучої та мами трьох дітей.

 

Свої спостереження після народження двох доньок і сина авторка Оля Фреймут занотувала для себе, як і найінтимніше – почуття і стани, що їх часто не випадає проговорювати беззастережно. У цій книжці ви маєте нагоду прочитати найважливіше про материнство і догляд за немовлям, зокрема фахові коментарі Наталїї Кундіної, досвідченого педіатра і Заслуженого лікаря України. Адже перший рік життя немовляти – надзвичайно важливий для його здоров‘я та розвитку. Понад те, як застерігають психологи та неонатологи, обмаль уваги до найпершого року життя дитини, навіть за доброї спадковості і найкращих умов для розвитку, часто є причиною психоемоційних проблем та інших невдач у дорослому житті, яких можна запобігти.

 

Для широкого кола вдумливих читачів.

 

“Ваша дитина нарешті народилася! Ви обіймаєте крихітку, а вона дивиться на вас розгублено і щось шукає губенятами. Дуже рада бачити маму. Але ще більше хоче їсти. Годувати дитинку грудьми чи одразу запропонувати пляшечку зі сумішшю – вирішувати вам.”

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект