Підліткова книжка

Поцілунок був не останній

85₴

Оксенія Бурлака. Поцілунок був не останній

Бурлака О. Поцілунок був не останній : повість / Оксенія Бурлака. — Київ : ВЦ «Академія», 2019. — 160 с. ISBN 978-966-580-580-9

Льоля росла в благополучному світі, де були розкішна квартира, яскраві сімейні подорожі, брендовий одяг, дружний клас, ульотні тусовки. А одного дня з усім цим довелося розпрощатися й потрапити в зовсім іншу реальність. Її батька заарештували, і тепер вона й мама живуть з бабусею й дідусем у їхній пошарпаній квартирі. Обірвалися контакти з ліцейними друзями, і навіть найкраща подруга віддаляється. Дуже складно в новій школі. Учителі наче не знають і не здогадуються, як тут нестерпно. Льоля, яка не здатна терпіти знущання жорстоких розбишак, починає «воювати» з ними, нариваючись на гіркі неприємності. Єдина відрада — втеча на дах десятиповерхівки. Цю схованку під небом показав їй Стас — однокласник, який тусується в тій хамовитій компанії. Льоля дізнається, що до проблем у її сім’ї причетний його батько, і розуміє: треба забути про Стаса. А як це зробити, коли з ним так добре і солодко… До мурашок. Драматичні обставини, здається, остаточно роз’єднають Льолю і Стаса. Та в кохання своя логіка: їхній поцілунок був не останній.

 

«— Ну даєш, оце номер, — Ната вмостилася біля мене. — Ти навіть не уявляєш, що буде, коли він дізнається.

 

— Мені пофіг. Я зробила те, що треба було: провчила нахабну свиню.

 

— Нікому не побажала б опинитися на твоєму місці, але, якщо чесно, ти крута! Ще ніхто не наважувався піти проти них. Ти перша.»

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект