Нон-фікшн

Проста фізика

250₴

Волтер Левін, Ґольдштейн Воррен. Проста фізика. Від атомного ядра до межі Всесвіту

Волтер Левін, Ґольдштейн Воррен. Проста фізика. Від атомного ядра до межі Всесвіту / пер. з англ. Тетяна Сахно. – К.: Наш формат, 2019. – 296 с. ISBN 978-617-7730-11-7 (паперова версія), ISBN 978-617-7730-12-4 (електронна версія)

Предмет, який падає на землю, трішки притягує до себе планету. У ліфті ви стрімко втрачаєте та набираєте кілограми. Коли лежите, ваш зріст більший. І чому ви досі цього не знали? Професор Волтер Левін, популяризатор фізики і талановитий викладач, не втомлюватиме вас теоріями та формулами, а проведе далі — у світ експерименту. Завдяки його книжці «Проста фізика. Від атомного ядра до межі Всесвіту» ви наново відкриєте закони Ньютона, ефект Доплера і рівняння Бернуллі та нарешті зрозумієте різницю між вагою і масою.

 

Волтер Левін і Воррен Ґольдштейн ставлять за мету показати людям красу та вишуканість фізики, а не математичні подробиці. Перед вами розкриються неймовірні дива фізики, завдяки яким ми живемо, але яких зовсім не помічаємо в побуті. Усе це приправлено гумором, особистими переживаннями та неймовірними дослідами.

 

Волтер Левін — колишній професор Массачусетського Технологічного Інституту, Астрофізик. Опублікував понад 450 наукових статей. Понад 30 років Левін читав три центральні курси з фізики в Массачусетського Технологічного Інституту. Його лекції мали неабияку популярність і були опубліковані на Opencourseware, YouTube, Itunes U І Academic Earth.

 

Воррен Ґольдштейн — титулований учений, професор історії в Гартфордському Університеті. Есеїст, журналіст і прихильник фізики.

 

«Фізика може сказати, що доступний нашому огляду Всесвіт утворено з приблизно 100 мільярдів галактик. Вона також може сказати, що лише 4 відсотки всієї матерії в нашому видимому Всесвіті — це звичайна матерія, з якої складаються зорі, галактики і ми з вами. Близько 23 відсотків припадає на те, що називають темною матерією (вона невидима). Ми знаємо, що вона існує, але не знаємо, що це. Решта 73 відсотки, тобто основна частина енергії у Всесвіті, яку називають темною енергією, також невидима. І так само ніхто не має уявлення, що це таке. Суть у тому, що нам не відома природа майже 96 відсотків маси/ енергії у Всесвіті. Фізика вже стільки всього пояснила, але багато таємниць досі не викриті, і це, як на мене, дуже надихає».

 

Номер стенду: 108

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект