Підліткова книжка

Пітер Банзл. Техносерце. Трилогія «Техносерце». Книга 1

Техносерце. Книга 1 / Пітер Банзл ; Пер. з англ. М. Пухлій. — К. : Видавнича група KM-БУКС, 2020. — 368 с.

«Техносерце» – це дебютний роман Пітера Банзла, який потрапив у шорт-листи многих премій: премія «Dudley Teen Book Award», «Sefton Super Reads» та «Awesome Book Award».

 

Приголомшлива пригодницька історія про небезпеку та відвагу.

 

Деякі таємниці змінюють світ за мить.

 

Життя Лілі у смертельній небезпеці. Її батько зник, і тепер за нею ходять у тіні срібноокі люди. Що їм від неї треба? Разом із друзями? Робертом, сином годинникаря, та Молкіном, своїм механічним лисом? Лілі поринає в темний і загрозливий світ. Вона занадто швидко усвідомлює, що розбити їй серце можуть саме ті, ким вона дорожить…

 

У цій захопливій стимпанковій пригодницькій історії, що відбувається у вікторіанську епоху, переплелися фантастичні пригоди й таємниці. В ній є двоє друзів, убивства та переслідування, дирижаблі й розумні машини, а ще? надміру пащекуватий механічний лис.

 


Роберт, подолавши засніжену під’їзну доріжку, зупинився щонайменше два метри від будинку, підняв на нього погляд і замислився, куди йому податися: до входу для слуг чи до парадних дверей, але тут почув гучний свист згори.

 

Кліпнувши й підвівши очі, він побачив явно засмучену руду дівчинку, що визирала з високого вікна. Дівчинка вийняла пальці з рота й гукнула до нього, її голос рознісся серед м’якого тихого пейзажу:

 

– Друг чи ворог?

 

Роберт замислився.


 

 

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект