Зарубіжна художня література

Роберт Ґалбрейт. Убивчий білий

Убивчий білий. Книга 4 / Роберт Ґалбрейт ; Пер. з англ. Наталії Ференс. — К. : Видавнича група KM-БУКС, 2020. — 704 с.

Коли в офіс до приватного детектива Корморана Страйка приходить дивний юнак на ім’я Біллі Найт і просить розслідувати давне вбивство дитини, свідком якого він начебто став. Стайк не може вирішити, як йому вчинити. Вірити чи не вірити юнакові, адже він явно не при собі? Та не встигає Страйк як слід розпитати Біллі, коли той налякано втікає. Намагаючись докопатися до правди, Страйк і Робін — колишня помічниця, а нині повноправна партнерка в детективній агенції — виходять на плутаний слід, який через лондонські задвірки приводить їх у святая святих британського парламенту й у чарівний, але зловісний сільський маєток, де на них чекають небезпеки, таємниці й несподівані відкриття.

 

Роберт Ґалбрейт — псевдонім Дж. К. Роулінг, уставленої авторки «Гаррі Потера». Всі чотири романи про приватного детектива Корморана Страйка очолювали списки міжнародних бестселерів, а також лягли в основу телевізійного серіалу від ВВС.

 


У неділю ввечері Робін написала Страйкові есемеску, в якій питала, що їй робити в понеділок: перш ніж піти у відпустку, всі свої справи вона передала. Той коротко відповів «Приїдь до офісу», і Робін слухняно увійшла туди за чверть дев’ята наступного дня, щаслива – попри складнощі у стосунках з напарником – повернутися до старої обшарпаної контори.
Коли Робін прийшла, двері в кабінеті Страйка було прочинено. Він сидів за столом і слухав когось у мобільному. Сонце розлило калюжки золотої патоки на потертому ковроліні.


 

Номер стенду:

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект