Бізнесова книга

Розанна Каспер. Велика книга 30-денних викликів

Розанна Каспер. Велика книга 30-денних викликів. 60 програм формування звичок для кращого життя / Розанна Каспер; перекладач Олена Замойська. Львів : Видавництво Старого Лева, 2020. 128 с.

Сповнена дієвих порад про те, як покращити усі аспекти життя, зокрема, фізичний стан, харчування, свідомість, стосунки, кар’єру та багато іншого, ця книжка допоможе вам сформувати усталені звички завдяки 30-денним викликам.

 

Авторка Розанна Каспер дає десятки практичних підказок, розповідає про допоміжні ресурси і розкриває секрети, що підтримуватимуть вашу мотивацію і наполегливість протягом 30-ти днів і потому. Якщо ви готові до позитивних змін у житті, просто оберіть виклик і прийміть його!

 

«Тридцятиденні виклики — це дієві інструменти змін, оскільки спонукають робити (або не робити) певні кроки, навіть маленькі. Далі ви знайдете шістдесят ідей 30 – денних викликів для всіх аспектів життя — фізичної активності, харчування, догляду за собою, розвитку усвідомленості, продуктивності, стосунків, творчості та навчання. Ці програми допоможуть вам зосереджено і щодня виконувати завдання виклику, адже саме послідовність приводить до змін.

 

Упродовж трьох останніх років я щомісяця ставила собі нові виклики, бо прагнула стати здоровішою і продуктивнішою, творчою і натхненною. Під час навчання гри на гітарі, написання книжки і відмови від цукру — мої успіхи та поразки дали мені безцінні знання про силу дисципліни, самоконтролю і розвиток корисних звичок. Я щиро насолоджувалася процесом і дізналася з власного досвіду, що постійне самовдосконалення та бажання інвестувати у себе приносять дивіденди»

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект