Нон-фікшн

Ви це зможете! 7 складових здорового способу життя

140₴

Дарка Озерна. Ви це зможете! 7 складових здорового способу життя

Дарка Озерна. Ви це зможете! 7 складових здорового способу життя / Ілюстраторка Ольга Дегтярова. – Київ: Yakaboo Publishing, 2020.

«Ви це зможете! 7 складових здорового способу життя» – це посібник зі свідомого ставлення до життя і покращення здоров’я. У ньому містяться рекомендації щодо раціону, внормування маси тіла і сну, фізичної активності та медичних обстежень. Всі тези та висновки базуються на сучасних наукових даних, медичних рекомендаціях та протоколах діагностики і лікування. Авторка легко і детально пояснює, як зважено і свідомо ставитися до власного здоров’я і способу життя, не впадати у крайнощі, не вірити в чарівні таблетки, магічне мислення і не вдаватися до суворих обмежень. А окрім цього, посібник написаний для і про сучасних українців і українок, з глибоким розумінням та емпатією до їхніх щоденних викликів. Книжка проілюстрована художницею Ольгою Дегтяровою.

 

Це також перша книжка з серії “Оптимістично про здоров’я”.

 


Кажуть, що наші пращури довго не могли збагнути зв’язку між сексом й народженням дітей, бо ці події для них були надто розмежовані в часі. Подібний зв’язок існує і між нашими буденними виборами та хронічними хворобами. Як казав Гамлет Леся Подерв’янського: «Про наслідки можливі не подумав я, і ось “гаплик” крадеться, своєю посмішкою хижий». Постійне переїдання, надмір солодощів і брак руху можуть призвести до збільшення ваги, псування зубів, високого тиску, остеопорозу, випадіння волосся… Ці наслідки підкрадаються непомітно, хоча їх можна було передбачити.


 

Номер стенду:

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект