Нон-фікшн

Маргарета Магнуссом. Вишукане мистецтво прибирання по-шведськи

Вишукане мистецтво прибирання по-шведськи / Пер. з англ. Н. Лавської. — К. : Видавнича група КМ-БУКС, 2020. — 136 с.

Як звільнити себе та свою родину від накопичених упродовж років непотрібних речей.

 

Чарівний та практичний підхід до наведення ладу вдома та роздуми про маленькі радощі, які складаються у довге життя.

 

Мабуть, усі ми маємо речі, з якими пов’язані різні приємні спогади і які свого часу робили нас щасливими. Та правда у тім, що з роками речей стає дедалі більше, вони займають усе більше простору, і серед безлічі предметів з часом втрачається цінність кожного з них. А коли для людини настає момент вирушати у прасвіти, перед її рідними постає нелегке завдання — вирішити, що робити з купою мотлоху, який вони просто не в змозі гідно оцінити, і при цьому не пересваритися й не збожеволіти.

 

Щоб запобігти цьому, художниці Маргареті Магнуссон і спало на думку написати книгу про «прибирання як востаннє», в якій вона не лише делікатно підводить читачів до роздумів про неминуче, а й вчить любові до мінімалізму, щоб усе в оселі дарувало радість — у будь-якому віці. Для цього насправді потрібно не так і багато.

 

Маргареті Магнуссон — закінчила вищу школу дизайну «Бекманс», а її мистецькі роботи виставлялися у галереях від Гонконгу до Сингапуру.

 


В однієї з моїх дочок на кухні висить табличка «Я цілуюся краще, ніж готую!» Це інформативне та чесне попередження для її гостей про те, що на них очікує вечір різного роду сюрпризів, – можливо, хороших, а можливо й не дуже. Мені подобається готувати, хоча я, звичайно, не зоряний шеф-кухар, але за своє життя зібрала багато кухонного начиння, і тепер повинна придумати, що з ним роботи.


 

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект