Підліткова книжка

Кетрін Вудфайн. Загадка коштовного метелика

Кетрін Вудфайн. Загадка коштовного метелика / Автор Кетрін Вудфайн ; Перекладач Анна Вовченко ; Ілюстратор Хулія Сарда. Львів : Урбіно, 2020. 352 с. (Серія: «Таємниці універмагу “Сінклер”»)

Другий роман із серії «Таємниці універмагу “Сінклер”»
1909 рік, Лондон. От уже кілька місяців, як Софі працює в розкішному універмазі «Сінклер». Потому, як вона із друзями врятувала його від жахливого вибуху, запланованого таємничим злочинцем на прізвисько Барон, навіть її колишні недруги ставляться до дівчини з повагою. Софі саме готується відсвяткувати свій 15-тий день народження, коли отримує дивного листа, адресованого їй та Ліл. У юної міс Вероніки Вайтлі зник безцінний коштовний метелик, якого та неодмінно мусить надягти під час балу. Пошуки брошки приведуть друзів у найнесподіваніші місця – від лондонського китайського кварталу до заміської резиденції лорда Б’юкасла, який виявиться зовсім не тим, за кого себе видає! А пошуки втраченої коштовності перетворяться згодом на гонитву за небезпечним злочинцем та холоднокровним убивцею.

 

Тетралогія загадково-пригодницьких романів в Англії епохи короля Едварда VII (1901-1910 рр.)

 


А на протилежному боці димного міста шпилів та нетрищ, у самому серці Вест – Енду, стояла зовсім інакша крамниця. У наймоднішому лондонському універмазі не було куди яблуку впасти: у розпал сезону всі, хто мав бодай таку-сяку вагу в суспільстві, мусили показатися в «Сінклері».


 

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект