видавнича спільнота

BookMachine запускає першу app-спільноту для професійної аудиторії

12.01.2022
BookMachineApp

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Британський проєкт BookMachine запустив мобільний додаток, що покликаний об’єднати міжнародну фахову спільноту зі сфери книговидання та «прокачувати» кваліфікаційні навички через нетворкінг та освітні можливості. Спільнота BookMachine й раніше надавала доступ до спільноти, проте вихід на мобільну версію відбувся для компанії вперше — про це Читомо довідалося від організаторів.

 

Вперше додаток був анонсований наприкінці осені 2021 і став доступний для завантаження для Apple and Android ще торік, проте вже цього січня проєкт почав залучати міжнародну спільноту. Через додаток користувачі можуть приєднатися до BookMachine та отримати доступ до спілкування з усіма учасниками клубу на обрані теми: від редакційної політики до аудіокнижок, від виходу на англомовний ринок до специфіки нішевого книговидання. Також користувачі отримують типовий доступ до сервісів спільноти, що вже були доступні через сайт BookMachine: онлайн-  та офлайнзустрічей, онлайнкурсів CAMPUS, тощо.

 

Тема видавничих спільнот активно обговорювалась на останньому BarCamp, де стала провідною і частково дала відповідь на питання щодо виживання видавничого бізнесу під час криз. Саме після першого локдауну спільноти стали відігравати важливу роль у креативних галузях — так, BookMachine переформатував свою діяльність і переніс її в онлайн. І хоча BookMachine уже повернулися до «гібридного» формату існування, проводячи як онлайн- так і оффлайн заходи, поява додатку розширила можливості щодо залучення ширшого кола учасників та дозволила активніше залучати експертне середовище поза межами Великої Британії. За словами організаторів, метою створення додатку є потреба зробити глобальну спільноту доступнішою.

 

Лаура Саммерс, директорка і співзасновниця BookMachine в ексклюзивному коментарі Читомо зазначає: «Ми вперше почали поєднувати професіоналів книговидання у 2010 році. Приємно спостерігати, як спільнота розвивається. Вірю, що з додатком кожен у галузі в усьому світі може налагодити нові зв’язки, пройти актуальні курси та отримати доступ до архіних ресурсів, пов’язаних із книговиданням, де б ви не були».

 

Емі Дьюар, менеджерка з маркетингу та дизайну: «У нас така жвава спільнота професіоналів видавничої справи, що використовує нетворкінг, події, ресурси та курси на нашій платформі BookMachine. Запустивши додаток, ми неймовірно раді надати кожному шанс об’єднуватися та розвиватися у галузі та будувати свою кар’єру легше — і на ходу».

 

Читайте також: Сюзен Кавана про споживача 3.0 та британський книжковий ринок