втрати війни

Через обстріли рф загинув телерепортер із Франції

30.05.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Через обстріл евакуаційного автомобіля на Луганщині загинув Фредерік Леклерк-Імхофф, журналіст французького цілодобового новиннєвого каналу BFM TV. Про це у своєму телеграм-каналі повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

 

«Сьогодні наш броньований евакуаційний транспорт їхав забирати 10 людей з області та потрапив під ворожий обстріл. Осколки снарядів пробили броню машини, смертельне поранення в шию отримав акредитований французький журналіст, який робив матеріал про евакуацію, патрульного поліцейського врятувала каска», —  зазначив Гайдай. Він додав, що евакуацію призупинили у зв’язку з ситуацією.

 

Згодом смерть журналіста підтвердив президент Франції Еммануель Макрон у своєму твіттері. 

 

«Я поділяю біль родини, родичів та колег Фредеріка Леклерка-Імхоффа, яким висловлюю свої співчуття. Тим, хто виконує складну місію інформування на театрах воєнних дій, я хотів би ще раз підтвердити беззастережну підтримку Франції», — написав він.

 

В етері BFM TV повідомили, що Фредерік Леклерк-Імхофф працював у команді телеканалу упродовж 6 років. Це було його друге відрядження в Україну.

 

Нагадаємо, під час виконання професійних обов’язків загинув американський журналіст Брент Рено. З початку широкомасштабного вторгнення росії в Україну 28 журналістів загинули від рук російських окупантів.