опитування

Читомо проводить опитування своїх читачів

01.07.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Один з провідних українських інтернет-ресурсів про книговидання «Читомо» запустив опитування своїх читачів з метою покращити й перезапустити проєкт. Опитування можна пройти за посиланням

На початку 2020 року головна редакторка «Читомо» Оксана Хмельовська як випускниця програми «Creative Enterprise Ukraine // British Council //» виграла можливість менторського супроводу для сайту на пів року. Менторкою «Читомо» стала Катерина Кравчук – дослідниця, фасилітаторка та менеджерка, що спеціалізується на стратегуванні та моніторингу для проєктів.

 

Опитування читачів є останнім етапом у роботі «Читомо» під менторським супроводом. «Ми підходимо до останнього нашого етапу, де потрібно подивитися на себе вашими очима. Будь ласка, допоможіть нам у цьому. Команді, яка займається просвітницьким проєктом у часи змін і досі тримається, це дуже важливо. Можливо, десь так само, як і ваші донейти», – написала Оксана Хмельовська на своїй Facebook-сторінці.

 

Опитування допоможе команді проєкту краще зрозуміти потреби та запити своєї аудиторії – дізнатися, які матеріали найбільше подобається читачам і яких матеріалів на сайті бракує.

 

Опитування складається з 9 запитань і займає 5-10 хвилин. Пройти його можна за посиланням

 

Також ви можете підтримати незалежність «Читомо» благодійним внеском на розвиток проєкту.

 

«Читомо» – це найбільше українське медіа про книговидання, яке з 2009 року розповідає читачам про літературу, український та закордонний видавничі ринки, тренди та інновації книжкової царини, ілюстраторів, культуру читання та про інші навколокнижкові теми.