Держкомтелерадіо

Держкомтелерадіо оштрафувало ще одного підприємця за незаконний продаж книжок з РФ

22.01.2019

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Державний комітет телебачення і радіомовлення оштрафував ще одного підприємця, який продавав книжки з Російської Федерації без дозвільних документів. Про це повідомляє прес-служба відомства.

 

Санкції застосовано до фізичної підприємця Діхтярьова О.В. Книжки, які розповсюджувалися без дозвільних документів, вилучено з обігу, а на підприємця накладено штраф у розмірі 41 тисяч 730 грн. У разі повторного порушення, сума штрафу складатиме вже 208 тисяч 650 грн.

 

Також зазначається, що одна перевірка у Києві проведена 21 січня спільно з Департаментом захисту національної державності СБУ, у ході якої теж було вилучено видавничу продукцію без дозвільних документів та оштрафовано її реалізаторів, але деталі цього заходу не розголошуються.

 

Нагадаємо, що минулого року Держкомтелерадіо склав 27 протоколів про адміністративно-господарські штрафи на суму 1 005 210 грн. У зв’язку зі збільшенням з 1 січня 2019 року розміру мінімальної заробітної плати збільшується й сума штрафу за розповсюдження на території України видавничої продукції, що має походження або виготовлена та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України, без наявності відповідного дозволу.

 

Повідомляється, що відтепер штраф складає  41 730 грн. (десять мінімальних заробітних плат) за кожен випадок такого розповсюдження, вчиненого вперше, та 208 650 грн. (п’ятдесят мінімальних заробітних плат) за кожен наступний випадок такого розповсюдження.

 

Держкомтелерадіо закликає суб’єктів книгорозповсюдження відповідально ставитися до добору асортименту видавничої продукції та дотримуватися законодавства.

 

Раніше стало відомо, що у Києві оштрафували підприємця за незаконно ввезені російські книжки

 

Нещодавно ми повідомляли, що Держкомтелерадіо пропонує застосувати санкції до російських видавців, які поширюють видання антиукраїнського змісту.