деркомтелерадіо

Держкомтелерадіо оштрафував двох підприємців за незаконний продаж книжок з РФ

31.08.2018

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Державний комітет телебачення і радіомовлення оштрафував ще двох підприємців, які продавали книжки з Російської Федерації без дозвільних документів. Про це повідомляє прес-служба відомства.

 

Повідомляється, що санкції застосовано до суб’єктів господарювання: ФОП Чернишова Ю.І (м. Харків) та ФОП Медведєва А.В. (м. Київ).

 

Книжки, які розповсюджувалися без дозвільних документів, вилучено з обігу, а на підприємців накладено штрафи у розмірі 37 тис. 230 грн. У разі повторного порушення чинного законодавства, сума штрафу складатиме вже 186 тис. 150 грн.

 

Також зазначається, що станом на 31 серпня Державний комітет телебачення і радіомовлення склав 16 протоколів про накладення адміністративно-господарських штрафів загальною сумою 595680 грн.

 

У Держкомтелерадіо нагадали, що 1 січня 2017 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо обмеження доступу на український ринок іноземної друкованої продукції антиукраїнського змісту», згідно з яким видавнича продукція, що має походження або виготовлена та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України, може бути ввезена на митну територію України та розповсюджена на її території за умови наявності відповідного дозволу, крім видавничої продукції, що ввозиться громадянами в ручній поклажі або супроводжуваному багажі загальною кількістю не більше 10 примірників.

 

Видавнича продукція, ввезена в Україну після 1 січня 2017 року в Україну без відповідного дозволу, вилучається з торговельної мережі. На суб’єктів господарювання, що порушують закон, накладається адміністративно-господарський штраф у розмірі 10 мінімальних заробітних плат за кожен випадок такого розповсюдження, вчиненого вперше, та у розмірі 50 мінімальних заробітних плат за кожен наступний випадок такого розповсюдження.

 

Раніше стало відомо, що у Києві оштрафували підприємця за незаконно ввезені російські книжки

 

Нещодавно ми повідомляли, що Держкомтелерадіо пропонує застосувати санкції до російських видавців, які поширюють видання антиукраїнського змісту.