допомога за кордоном

Для українських дітей у Польщі видали книжку про LEGO

05.06.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Польське видавництво AMEET та однойменний фонд видавництва створили книжку про LEGO українською мовою та передали місцевим організаціям міста Лодзь для українських дітей. Про це видавець повідомляє у Facebook. 

Тираж видання – 10 000 примірників. Разом з книжкою діти отримають мініфігурку LEGO. 

 

 

«Сподіваємося, що гра з книжкою на деякий час відверне їх від сумної реальності і дозволить забути про страждання», – зазначили представники фонду та видавництва.

 

Зокрема книжка передана у місця надання допомоги вимушено переселених українським сім’ям – фонд Happy Kids, Культурний центр Лодзі, Фабрику мистецтв, Центр «Діалог», Товариство друзів дітей, Асоціацію «Ми підтримуємо Україну разом» та в бібліотеки міста Лодзі.

Фонд, що діє при видавництві AMEET, надає фінансову та матеріальну допомогу вимушено переселеним дітям. 

 

Видавництво створює різні види книжок для дітей. AMEET співпрацює з великими компаніями, такими як LEGO, Disney, Mattel тощо. 

 

Нагадаємо, що видавництво Agora у Польщі передало прибуток від продажу книжок Оксани Забужко у фонд «Спасіння» для українських біженців.

 

Як відомо, Вроцлавський Будинок літератури збирає кошти на реалізацію проєкту «Книжки з дому» для українських дітей-біженців, у межах якого безкоштовно поширюватимуть українську літературу.