Дональд Трамп

Дональд Трамп планує видати «книгу листів»

18.12.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Дональд Трамп, 45-й президент США, бізнесмен і відома медійна персона, планує у 2023 році видати книжку, до якої увійде його листування із зірками світового шоубізнесу та політики. Про це повідомляється на сайті CNN.

 

Видання складатиметься з понад 300 фотографій, зроблених під час президентства та попередньої діяльності Трампа, їх доповнюватимуть підписи, особисто створені ним. Книжка міститиме репродукції листів як написаних самим політиком і бізнесменом, так і адресованих йому.

 

За попередніми даними до видання увійде листування Дональда Трампа з британським співаком та автором пісень Елтоном Джоном, попзіркою Майклом Джексоном, принцесою Уельською Діаною. Наразі невідомо, чи буде у книжці представлена кореспонденція між Трампом та лідером Північної Кореї Кім Чен Ином, яку очільники країн вели у 2017-2018 роках після заклику президента США до «повної денуклеаризації» КНДР. Трамп та Ин надіслали одне одному приблизно 27 листів, після чого між політиками встановились теплі відносини.

 

Через те, що листи, отримані та надіслані під час виконання Трампом обов’язків президента США, є особливо важливими, а інколи й секретними документами, вони мають належним чином зберігатись. Тому Національне управління архівів та документації США намагається повернути листи Трампа до своїх сховків.

 

Книжка має з’явитись у видавництві Winning Team Publishing, яке заснували старший син бізнесмена Дональд Трамп-молодший і його ексрадник Серхіо Гор. Рік тому воно презентувало фотобук Our Journey Together про президентство Дональда Трампа. Книжка заробила приблизно 20 млн доларів лише за два місяці після свого виходу. Тому появу нового видання у США пов’язують зі спробою Трампа заробити додаткові кошти на майбутню президентську кампанію, що передуватиме Президентським виборам 2024 року.

 

Нагадуємо, у США заблокували російську піратську бібліотеку з 11 млн книжок

 

Читайте також, В Україні вийдуть друком мемуари принца Гаррі