Велика Британія

В Україні вийдуть друком мемуари принца Гаррі

17.11.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

В Україні видадуть мемуари принца Гаррі, молодшого сина короля Великої Британії Чарльза III. Про це повідомляє видавництво «Лабораторія», що працює над перекладом книжки українською.  

Світовий реліз мемуарів під назвою Spare («Зайвий») запланований на 10 січня. Книжка має одночасно вийти в різних країнах 16 мовами, до яких згодом додасться й українська. 

 

«Читачі дуже люблять біографії і ми в “Лабораторії” звертаємо на цей жанр велику увагу. Прагнемо видавати знакові біографії знакових людей, а британська королівська сім’я завжди була в центрі уваги. Людям вона цікава, вони її люблять. Коли ми дізналися, що молодший принц пише мемуари, одразу вхопилися за ідею її видання та швидко зв’язалися з правовласниками. Не кожна людина народжується принцом, це, безумовно, унікальний життєвий досвід. І далеко не кожна особа такого масштабу пише автобіографії. Вже зараз ми із нетерпінням чекаємо рукопис, щоб уже на початку 2023 року порадувати наших читачів українським перекладом», — розповів в ексклюзивному коментарі Читомо Антон Мартинов, засновник видавництва «Лабораторія». 

 

Spare — одна з найбільш очікуваних книжок у Великій Британії та США, адже обіцяє торкнутись гучних сторінок життя королівської родини. Книжка, яку анонсують як щиру та відверту, розкриє внутрішній світ принца Гаррі, від спогадів про смерть його матері, принцеси Діани, до вражень від власного досвіду батьківства. 

 

Принц Гаррі працював над книжкою спільно з Джоном Джозефом Мерінгером, американським журналістом, лавреатом Пулітцерівської премії. 

 

Частину авторського гонорару та прибутку з продажу книжки принц Гаррі віддасть кільком британським благодійним фондам. 1,5 мільйона доларів він уже передав організації Sentebale, яка опікується дітьми та молоддю з ВІЛ\СНІДом в африканському Королівстві Лесото. 

 

Нагадаємо, нещодавно відбувся світовий реліз нової автобіографічної книжки Мішель Обами, дружини 44-го президента США Барака Обами. У 2021 році Барак Обама і Брюс Спрінгстін видали книжку на основі спільного подкасту. 

 

Чільне зображення: laboratoria.pro