Нон-фікшн

Саллі Беделл Сміт. Її Величність королева Єлизавета

Її Величність королева Єлизавета. Життя сучасного монаха / Саллі Беделл Сміт ; Пер. з англ. Ярослава Войткова. — К. : Видавнича група KM-БУКС, 2020. — 592 с.

Англійську королеву Єлизавету ІІ, найвідомішу та найшановнішу жінку у світі, по праву називають живою легендою. Вона уже понад 65 років править однією з найстаріших монархій! Чи легко сьогодні бути королевою? Чи потрібна монархія в наш час і в чому полягають її функції? Скільки прем’єр-міністрів змінилося за час перебування королеви при владі? Як можна зберігати тисячолітні традиції та водночас вести свою країну і Співдружність уперед? І, зрештою, чи справді «все можуть королі?»

 

Читач дізнається багато цікавого про Єлизавету ІІ як монарха і «жінку на тлі престолу». Що відбувається в її родині й чи має вона час на своїх рідних? Чи не пора Її Величності поступитися короною молодшим представникам королівської династії? Чи буває у королеви вільний час і що вона у такому разі робить? Про це читачеві розповідає американська журналістка Саллі Беделл Сміт — авторка біографічних книг про Джона та Жаклін Кеннеді, Білла і Гілларі Клінтонів, Памелу Черчилль Гарріман, Вільяма Пейлі та принцесу Уельську Діану, видань, що стали бестселерами.

 


Коли Єлизавета стала першою претенденткою на трон, її навчальні плани змінили на більш напружені й змістовні. Найголовнішим викладачем став для неї сер Генрі Мартен, проректор Ітонського коледжу – престижного закритого навчального закладу для хлопчиків, розташованого неподалік Віндзорського замку, випускники якого відомі як «старі ітонці».Мартен був одним із авторів стандартного шкільного підручника «Засади історії Британії», проте його нвряд чи можна було назвати сухим ученим – педантом.


 

Номер стенду:

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект