Аґрафка

Дві українські книжки відзначили нагородами у Південній Кореї

24.12.2018

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Андрій Лесів та Романа Романишин, що представляють дизайн-студію «Аґрафка», здобули для «Видавництва Старого Лева» дві відзнаки на конкурсі ілюстрації Nami Concours у Південній Кореї. Про це повідомляють дизайнери на своїй сторінці у Facebook.

 

«Аґрафка» взяла нагороди у номінаціях Green Island Award — з виданням «Прощавай, зброє», а також Purple Island Award — із «Супергероями» (раніше відзначені на українському конкурсі «Найкращий книжковий дизайн 2017»).

Організатором конкурсу є компанія Nami Island, заснована Мін Бьонг-До, яка організовує однойменний Міжнародний фестиваль дитячої книги (Nami Island). До складу міжнародного журі цьогоріч увійшли представники академічних кіл, відомі ілюстратори та арт-директори, переможці міжнародних конкурсів ілюстрації з Бельгії, Бразилії, Південної Кореї, ПАР, Японії та США.

 

Нагадаємо, що книжки «Аґрафки» «Голосно, тихо, пошепки» та «Я так бачу» перемогли у номінації нон-фікшн для дітей «BolognaRagazzi 2018» – однієї із найпрестижніших нагород у галузі дитячої літератури в світі. Також вони стали переможцями конкурсу «Найкращий книжковий дизайн»: «Голосно, тихо, пошепки» у 2017-му (переможець у категорії «Дитяча книга») та «Я так бачу» – у 2018-му (1 місце та Гран-Прі).

 

Раніше повідомлялося, що книжки «Голосно, тихо, пошепки» та «Я так бачу» творчої майстерні «Аґрафка» вийшли італійською.