IPA

Енні Калланан стала новою президенткою Міжнародної асоціації видавців

15.05.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Генеральна директорка Taylor & Francis Енні Калланан стала новою президенткою Міжнародної асоціації видавців. Про це повідомляє офіційний сайт організації.

Нову президентку обрали на щорічних загальних зборах, які відбулися 14-го травня.

 

Калланан замінить на посаді президента Пітера Філліпса, генерального директора Cambridge University Press. Він залишиться працювати у структурах асоціації.

 

«Я маю честь взяти на себе роль президентки Асоціації видавців і з нетерпінням чекаю відповідальності, пов’язаної з цим – особливо у ці складні часи. Я вважаю, що усі видавці відіграють життєво важливу роль у збагаченні наших життів, чи то через навчання, чи через стимулювання уяви. Моїм пріоритетом протягом усього президентства буде демонстрація цінності та можливостей, які видавці надають суспільству зараз і надаватимуть у майбутньому», – говорить Калланан.

 

Стівен Лотінга, генеральний директор Асоціації видавців, вважає, що енергія, оптимізм та досвід нової президентки будуть надзвичайно цінними для всіх членів організації, особливо у часи великих викликів, які постали сьогодні перед галуззю.

 

«Енні стане геніальним президентом Асоціації видавців, і я з нетерпінням чекаю початку роботи з нею, яка принесе видавничій справі Великобританії процвітання», – додав він.

 

Також зазначається, що віцепрезидент та казначеєм асоціації обрали Девіда Шеллі, генерального директора Hachette UK. З іншими призначеннями можна ознайомитися на сайті організації.

 

Енні Калланан приєдналася до британського видавництва Taylor & Francis у 2017-му році як виконавча директрока. До того вона займала аналогічну посаду в корпорації Quantros, що займається розповсюдженням програмного забезпечення у сфері охорони здоров’я, а  також була залучена до фінансового менеджменту в низці інших компаній та проєктів. Калланан має ступінь MBA з фінансів, який вона отримала у Нью-Йоркському університеті.

 

Раніше повідомлялося, що Міжнародна асоціація видавців спільно з ЮНІСЕФ і Всесвітньою організацією охорони здоров’я запускає проєкт онлайн-читань дитячої літератури «Read the World».

 

Як відомо, Міжнародні спеціалісти з видавничої справи заснували у Facebook спільноту Publishers Without Borders (Видавці без кордонів), щоб допомогти видавцям у всьому світі під час пандемії.