Енн Епплбом

Епплбом: Масові депортації, викрадення людей на вулицях… це 2022 чи 1937 рік?

01.05.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Американська журналістка, дослідниця, лавреатка Пулітцерівської премії Енн Епплбом порівняла сьогоднішні реалії в Україні, спричинені діями росіян, із 1937 роком. Про це вона пише у своєму твіттері.

 

Зокрема вона прокоментувала новину про викрадення людей в тимчасово окупованому Мелітополі словами: «Масові депортації, викрадення людей на вулицях…  це 2022 чи 1937 рік?».


Також Епплбом наголосила на тому, що автоматизована політика Facebook знищує незалежну журналістику в Афганістані, Україні та інших країнах. 

 

 

Енн Епплбом — американська журналістка журналу The Atlantic, викладачка Інституту SNF Agora в Університеті Джона Хопкінса, авторка багатьох книжок, зокрема, «Сутінки демократії. Оманлива привабливість авторитаризму», «Червоний голод. Війна Сталіна проти України», «Історія ГУЛАГу», «Залізна завіса: Приборкання Східної Європи» та інших, лавреатка Пулітцерівської премії та Премії Даффа Купера (Britain’s Duff-Cooper Prize) за книжку «Історія ГУЛАГу».

 

Нагадаємо, Енн Епплбом проаналізувала повномасштабне вторгнення росії в Україну з точки зору історії та тяглості українського прагнення до демократії.

 

Читайте також: Світ не може вимагати в України жодних поступок у війні з рф, бо вони вартують життів, — Епплбом