Франкфуртський книжковий ярмарок

Франкфуртський книжковий ярмарок запустив медіапроєкт про свою 75-річну історію

16.03.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У 2023 році Франкфуртський книжковий ярмарок відбудеться 75-й раз. На честь цього оргкомітет події створив медіапроєкт, за допомогою якого можна ознайомитись з історією ярмарку.

 

Франкфуртський книжковий ярмарок (Frankfurter Buchmesse) – одна з найважливіших книговидавничих галузевих подій у світі, найбільший книжковий ярмарок і фестиваль у Європі.

 

Свою сучасну історію Frankfurter Buchmesse веде від 1949 року, коли у книжковому ярмарку, що тоді розташувався в одній з місцевих церков, взяли участь приблизно 205 видавців з Німеччини, з їхніми книжками ознайомились понад 9000 людей. А, наприклад, 2022 року, після пандемії COVID-19, Франкфуртський книжковий ярмарок зустрів 93 000 відвідувачів, представив стенди 4000 експонентів з 95 країн світу.

 

Медіапроєкт, присвячений майбутній 75-й виставці, що відбуватиметься з 18 по 22 жовтня, подає хронологію розвитку ярмарку, описи фокус-тем, розповідає про лауреатів літературних премій, фіксує ключові події книговидавничої галузі, згадує видатних гостей події. У різні роки відвідувачами Frankfurter Buchmesse були Мухаммед Алі, Далай-лама XIV, Катеріна Валенте, Лені Ріфеншталь, Стівен Гокінг, Арнольд Шварценеґґер та багато інших.

 

Нагадаємо, Франкфуртський книжковий ярмарок оголосив спеціальну програму для видавців з України

 

Читайте також: «Просто зроби це»: хто і як створює українські полички у Німеччині