енергетика

Greencubator почне видавати книжки

11.11.2019

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Українська неприбуткова організація Greencubator, що реалізує кліматичні, освітні, соціальні та медіапроекти, спрямовані на популяризацію та розкриття можливостей відновлюваної енергетики, розпочинає видавати книжки. Про це Читомо дізналося з власних джерел.

 

Хоча компанія не планує реєструвати окреме видавництво, але після успіху «Міста стартапів», вирішила відкрити видавничий напрямок нішевих публікацій.

 

«Ми просуваємо тематику сталого розвитку, інноваційної та зеленої економіки. Ми бачимо запит від нашої аудиторії щодо публікацій, які не завжди можуть зробити класичні видавці.

 

Так, зокрема, у нас вийшла класна партнерська історія – ми видали «Місто стартапів». Книжка розлетілася, маючи наклад 1000 примірників. Англомовне видання було надзвичайно нішевим, всього 300 екземплярів, а в Україні воно розлетілося. Наша спільнота нас діставала: «Дайте PDF або дайте відксерити!»», – розповів в ексклюзивному коментарі Читомо співзасновник Greencubator Роман Зінченко.

 

За його словами, невдовзі компанія видасть вузькопрофільні видання довкола питань енергетики та зеленої економіки та низку освітніх продуктів.

 

Нещодавно ми повідомляли, що компанія UFuture і видавництво BookСhef розпочинають спільне видання книжок, що сприятимуть розвитку підприємництва в Україні. 

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект