Грузія

Ґванца Джобава відвідала Книжковий Арсенал

23.06.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Віце-президентка Міжнародної асоціації видавців Ґванца Джобава приїхала до Києва, щоб відвідати Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал-2023». 

 

На своїй сторінці в соцмережі Ґванца розповіла, що відколи почалася війна, вона мріяла приїхати до Києва, щоб разом зі своїми українськими колегами, друзями та хоробрим українським народом святкувати перемогу України. 

 

Але коли дізналася, що Книжковий Арсенал планує провести фестиваль у червні 2023 року, вирішила, що це чудова нагода відвідати Україну вже зараз. 

 

До столиці Ґванца Джобава завітала разом із письменником і журналістом Раті Муджірі.

 

«Я тут, щоб підтримати наших українських друзів і колег у їхньому сміливому рішенні провести фестиваль під час війни від імені Міжнародної асоціації видавців (де нашим дорогоцінним членом є Україна) як віце-президент цієї організації, від імені грузинського видавництва Intelecti та грузинського народу в цілому», — написала Ґванца.

 

Протягом наступних кількох днів Ґванца та Раті візьмуть участь у кількох заходах Книжкового Арсеналу, зокрема в професійному семінарі для видавців про можливості міжнародної співпраці.

 

Ґванца Джобава — Віце-президентка Міжнародної асоціації видавців та колишня президентка Грузинської асоціації книговидавців та книгорозповсюджувачів. Обіймає посаду керівниці відділу міжнародних зв’язків у видавництві Intelekti Publishing, одному з провідних видавництв Грузії. Окрім того, Ґванца є поеткою та перекладачкою, членкинею Міжнародної мережі видавчинь PublisHer.

 

Фото: Мистецький Арсенал