Гілларі Клінтон

Гілларі Клінтон разом з Луїзою Пенні напишуть політичний триллер

08.03.2021

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Політикиня, колишня державна секретарка США та кандидатка в президенти Гілларі Клінтон разом з письменницею Луїзою Пенні працюють над книжкою в жанрі політичного трилера «Держава Терору» (State Of Terror). Про це повідомляє BBC.

 

Сюжет роману розгортається навколо держсекретарки США, яка нещодавно вступила на посаду. Після серії терористичних атак, що спричиняють хаос у світі, їй доручають зібрати команду для розкриття змови. Видавництво зазначає, що розповісти настільки детально про політичні залаштунки може тільки інсайдер.

 

Пенні заявила, що робота з Клінтон над книжкою дає їй чудове уявлення про те, що відбувається в Держдепартаменті і Білому домі.

 

«До написання книжки ми обговорили часи, коли Гілларі була держсекретаркою. Яким був її найгірший кошмар? State of Terror відповідає на це питання», – розповіла письменниця.

 

За словами Клінтон, вона завжди мріяла попрацювати з Пенні, оскільки любить її книжи. Крім того, Гілларі і Луїза – давні подруги.

 

Вихід State of Terror запланований на 12 жовтня цього року у видавництві Simon & Schuster.

 

Як відомо, Гілларі Клінтон працювала державною секретаркою США під час президентства Барака Обами і була кандидаткою в президенти у 2016 році від Демократичної партії. Є авторкою семи книжок.

 

Луїза Пенні – канадська письменниця в жанрі детективу, відома завдяки серії романів «Головний інспектор Гамаш» про поліцію Квебеку. Її книжки перекладені 22 мовами.

 

Нагадаємо, колишній президент США Білл Клінтон у співавторстві з відомим письменником Джеймсом Паттерсоном випустив політичний роман, події якого розгортаються у часи його перебування в Білому домі.

 

Згодом стало відомо, що Клінтон та Паттерсон працюють над другою спільною книжкою «Дочка президента» («The President’s Daughter»).

 

Фото: apnews.com