Vivat

Як допомогти постраждалим від обстрілу друкарні й видавництву

24.05.2024

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Компанія «Фактор» відкрила збір коштів для допомоги постраждалим від ракетного обстрілу друкарні Factor Druk, скоєного росією напередодні. Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомила Юлія Орлова, генеральна директорка видавництва Vivat, що належить до холдингу «Фактор».

«Ми всі розчулені і зворушені такою хвилею підтримки команди типографії Фактор-друк і видавництва Vivat від читачів, авторів, партнерів, журналістів — як в Україні так і за її межами. Поширюйте і розповідайте про цю трагедію в Україні й закордоном; про те, як ворог нищить українську книгу та культуру, намагається зупинити розвиток нашої нації. Зараз важлива підтримка усього світу», — написала вона.

 

Реквізити збору за посиланням. Кошти спрямують на допомогу постраждалим і відновлення поліграфічних спроможностей.

 

Окрім того, Юлія Орлова закликала донатити на потреби Збройних сил України і продовжувати купувати українські книжки, оскільки на зруйнованій від обстрілу друкарні випускали книжки низки українських видавництв, а також підручники.

 

У своєму листі-зверненні Юлія Орлова закликала українську й міжнародної спільноти поширювати й розповідати про цю трагедію в Україні й за кордоном. «До усіх міжнародних медіа, дипломатичних служб, організацій та спільнот однодумців. Ми з вами є свідками нищення європейських цінностей та демонстрації низького рівня розвитку російського суспільства. Впевнені, що ця трагедія не залишить байдужим жодного жителя цивілізованого світу, адже ми усі вже бачили подібне: нищення книг веде до занепаду моралі у суспільстві. Розповсюджуйте цю інформацію, допомагайте Україні боротися!» — наголосила вона.

 

Іноземні колеги можуть підтримати видавництво так:

● припинити співпрацю з будь-якими російськими структурами;

● підвищувати обізнаність про російські злочини проти України, особливо ті, які
спрямовано проти української культурної спадщини;

● продовжувати спрямовувати пожертви медичним благодійним організаціям, які
підтримують постраждалих від конфлікту;

● продовжувати надсилати пожертви українській армії.

 

Через обстріл видавництво Vivat тимчасово не надсилатиме книжки зі складу, відправлення відновлять після завершення слідчих і рятувальних дій. Водночас доставка книжок із сайту Новою поштою до 8 червня коштуватиме 1 гривню.

 

Книголенд також підтримує видавництво, надаючи промокод  supportvivat, за яким можна замовити книжки Vivat з безкоштовною доставкою без обмеження по сумі. MEGOGO до кінця червня перераховуватиме видавництву 100% роялті з продажу авдіокнижок Vivat у мобільному застосунку.

 

 

Як відомо, росія скоїла масований ракетний удар по Основʼянському району Харкова, де розташована друкарня Factor Druk, 23 травня. Станом на зараз відомо про 7 загиблих і 22 постраждалих.

 

Чільне фото: Ігор Лептуга/Накипіло