міністр культури

Юлія Федів назвала імена тих, з ким хотіла б працювати, якщо стане міністеркою культури

18.09.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Юлія Федів, потенційна претендентка на посаду міністерки культури та інформаційної політики, назвала імена людей, яких хотіла б бачити своїми заступниками у разі, якщо очолить міністерство. Про це вона розповіла в етері радіо «Культура».

Серед тих, з ким хотіла б працювати Юлія Федів, — Соломія Боршош, Галина Григоренко та Антон Дробович. У коментарі «Суспільне Культура» вона також сказала про Олександра Трегуба.

 

Соломія Боршош — виконавча директорка Українського інституту, експертка зі стратегічного планування, оцінювання та доброго врядування.

 

Галина Григоренко — українська державна службовиця та менеджерка у сфері культури, очолювала Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти, була заступницею міністра культури та інформаційної політики України, пішла з посади після відставки Олександра Ткаченка та призначення в. о. міністра Ростислава Карандєєва.

 

Антон Дробович — голова Українського інституту національної пам’яті з 2019 року, експерт у сфері комунікацій, освіти та культури.

 

Олександр Трегуб — український дизайнер, CEO і співзасновник Projector Creative & Tech Online Institute.

 

Юлія Федів відома насамперед як перша виконавча директорка Українського культурного фонду, який вона очолювала у 2018–2021 роках. Після закінчення контракту вона вирішила не брати участі в конкурсі на посаду виконавчого директора. 2021 року Федів стала директоркою hromadske. Влітку 2022 року полишила посаду, оскільки проходила стажування у США програми ім. Г. Гамфрі на 2022–2023 академічний рік.

 

Як повідомлялося, Конгрес Культури закликав уряд підтримати призначення Юлії Федів міністеркою культури.

 

Читайте також: 10 серйозних книжок від Юлії Федів

 

Чільне зображення: Суспільне Культура