Yakaboo Publishing

Юлія Лактіонова очолила видавництво Yakaboo Publishing

08.11.2021

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Відома культурна менеджерка і письменниця Юлія Лактіонова стала директоркою видавництва Yakaboo Publishing. Про це повідомили на фейсбук-сторінці видавництва.

 

«Очолити Yakaboo Publishing – виклик та дуже бажаний крок для мене. Тут народжуються якісні та корисні книжки, з якими приємно взаємодіяти, і разом з командою справжніх профі книговидання я маю змогу втілити ідеї та експериментувати, а це вкрай важливо. Крім цього, це ще й великий потенціал для професійного росту, адже книжкова платформа Yakaboo – лідер книжкової сфери України, що спрямовує багато сил на популяризацію читання, і ця місія мені надзвичайно відгукується!», – прокоментувала Юлія Лактіонова.

 

Також вона зазначила, що маючи великий досвід у книговиданні, повернулась у «велику родину видавців».

 

Юлія Лактіонова − мистецтвознавиця, видавчиня, письменниця. Раніше вона була директоркою видавництва Nebo BookLab Publishing, кураторкою проєктів у Nebo Art Gallery, креативною директоркою Міжнародного книжкового фестивалю Book Space, входила до робочої групи з розробки Стратегії розвитку читання на 2021-2025 роки. Крім того, працювала у видавництві Osnovy та очолювала департамент комунікацій Українського інституту книги. Авторка книжок для дітей.

 

Yakaboo Publishing – українське видавництво, яке заснували у 2016 році найбільша в Україні інтернет-книгарня Yakaboo та незалежна видавчиня і письменниця Оксана Форостина. Пріоритетним напрямком видавництва стали переклади значущої літератури нон-фікшн.

 

Додамо, нещодавно Володимира Шейка переобрали на посаду гендиректора Українського інституту.