канада

Канада відклала «живу» програму країни-почесного гостя у Франкфурті на 2021-й рік

07.07.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Канада, цьогорічний почесний гість Франкфуртського книжкового ярмарку, відклала свою спеціальну програму подій до 2021-го року. Про це повідомляє офіційний сайт ярмарку.

Разом з перенесенням заходів Канади на наступний рік, організаторам ярмарку довелося так само посунути й наступних трьох почесних гостей:

 

  • Почесний гість Канада: 2021 (20 до 24 жовтня);
  • Почесний гість Іспанія: 2022 (19 до 23 жовтня);
  • Почесний гість Словенія: 2023 (18 до 22 жовтня);
  • Почесний гість Італія: 2024 (16 до 20 жовтня).

 

«Ми хочемо подякувати Іспанії, Словенії та Італії за те, що вони проявили солідарність і погодилися пересунути на один рік свою участь у ярмарку як почесних гостей. Це дозволить Канаді виступити у Франкфурті на найкращих можливих умовах», – зазначив директор Франкфуртського книжкового ярмарку Юрген Бос.

 

Також він додав, що ярмарок не буде скасовувати усі онлайн-події, заплановані канадською стороною на цьогорічному ярмарку.

 

Як відомо, через епідемію коронавірусу, цьогорічний ярмарок стане особливим і поєднає в собі живі події з онлайновими форматами. Наразі офіс Франкфуртського ярмарку та місцева влада розробляють план реалізації цих заходів з урахуванням досвіду пандемії та нових вимог уряду щодо забезпечення масових подій. Зараз відомо, що самий ярмарок традиційно розташують на території виставкового центру, а частину подій «децентралізують» у межах Франкфурта.

 

«Виїзні» заходи узгоджені з детальною концепцією охорони здоров’я, яка реалізується для захисту громадян Землі Гессен. Вона має забезпечити безпеку відвідувачів, учасників виставки та працівників, які беруть участь у ярмарку», – зазначають організатори.

 

Додаткову інформацію щодо роботи цьогорічного ярмарку шукайте на офіційному сайті події.

 

Нагадаємо, що минулого року із власним національним стендом Україна відвідала Франкфуртський книжковий ярмарок уже вп’яте.

 

Як відомо, Франкфуртська книжкова виставка надає безкоштовні стенди площею 8 квадратних метрів двом експонентам – міжнародному та німецькомовному.