держбюджет

Карандєєв: Бюджет УІК у 2024 збільшиться у 5 разів

10.11.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У 2024 році бюджет Українського інституту книги збільшать у понад 5 разів. Про це виконувач обов’язків міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв розповів під час пресконференції.

«Бюджет Українського інституту книги як державної установи, яка опікується питаннями книговидання, книгорозповсюдження і всім спектром книжковим, збільшено у понад 5 разів. Це говорить про те, що питання книги, питання забезпечення українських громадян у потребі читати сьогодні справді є актуальним, і ця актуальність розуміється нашими колегами, як представниками уряду, так і Верховної Ради України», — сказав Карандєєв.

 

Водночас в.о. міністра наголосив, що досі залишається нерозв’язаним питання виділення коштів на поповнення фондів бібліотек.

 

«З початком війни відкрилося інше вікно можливостей, а саме спонсорські кошти та кошти іноземних партнерів. Ми дуже багато книжок, особливо дитячих, і не тільки іноземних, до речі, а й українських видавців закуповуємо за кошти іноземних благодійних партнерів. І органи місцевого самоврядування також мають можливість опікуватися своїми публічними бібліотеками, що вони і роблять», —  наголосив очільник МКІП.

 

Нагадаємо, Міністерство культури та інформаційної політики сформувало бюджетний запит на 8 мільярдів гривень у 2024 році.

 

Читайте також: Карандєєв: 466 млн на роботу УІК — це небагато

 

Джерело: Укрінформ

Зображення: УІК