медіа

Хакери зламали російські державні канали

07.03.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Хакери міжнародної групи Anonymous зламала російські потокові сервіси і державні телеканали. Про це вони написали у Twitter. 

«Хакерська група Anonymous сьогодні зламала російські потокові сервіси Wink і Ivi (типу Netflix) і телеканали у прямому ефірі «Россия 24», «Первый канал», «Москва 24», щоб транслювати кадри війни з України», – йдеться у повідомленні хакерів.

 

На відео та фото, які опублікували хакери, видно, що замість трансляції з’явилося повідомлення про те, що «звичайні росіяни проти війни» в Україні та заклик до росіян виступити проти геноциду РФ в Україні.

 

«Ми – звичайні громадяни Росії. Ми виступаємо проти війни на території України. Росія та росіяни проти війни! Ця війна розв’язана злочинним, авторитарним режимом Путіна від імені простих громадян РФ. Росіяни, виступайте проти геноциду в Україні», – транслювалося у повідомленні. 

 

Anonymous – це міжнародна група хакерів та кіберфахівців, які з політичних міркувань борються в кіберпросторі з урядами країн світу, політичними структурами та елітами.

 

Також раніше повідомлялося про те, що Держдума Росії ухвалила закон про «фейки». Через нього в Росії припинили роботу низка міжнародних медіа:  Bloomberg News, CNN, CBS News і BBC, ABC News, CBC.

Крім цього, уряд Росії заблокував соціальні мережі Facebook, Twitter, TikTok та YouTube.