Гра престолів

Кладовище «Гри престолів» у Сіднеї

01.05.2019

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

На честь довгоочікуваного восьмого і останнього сезону «Гри престолів», креативне агентство DDB Sydney та австралійська телекомпанія Foxtel створили Кладовище престолів (Grave of Thrones).

 

Кладовище займає територію, площею у 2 тис. квадратних метрів, у пам’ять про кровопролиття та понад сто тисяч смертей, що сталися за сім сезонів телесеріалу.

 

 

Останнє місце спочинку героїв розташоване у парку Centennial в Сіднеї. Кладовище престолів розраховане на прихильників серіалу як місце, де можна пороздумувати над смертю знакових персонажів стрічки.

 

 

Тут розміщено понад 30 надгробків, у тому числі два великі родинні мавзолеї, де поховані мешканці замку Старків і замку Баратеонів, а також надгробки одних із найнегативніших персонажів «Гри престолів», таких, як Джоффрі Баратеон, Рамсі Болтон, Кхал Дрого, Тайвін Ланністер, Пітир Бейліш та Оленна Тирел.

 

 

Кладовище створила величезна і завзята команда найкращих австралійських скульпторів, дизайнерів, художників та будівельників, які працювали сотні годин, щоб створити могили, оздоблені символами «Гри престолів».

 

 

Кожна могила створена з вражаючих деталей, які відсилають до життя і смерті конкретних персонажів. Як от надгробок одного із найулюбленіших героїв фільму Ходора зображає його трагічну смерть на виході з печери.

 

 

«Деталі пам’ятників просто вражають. Ми були свідомі того, наскільки важливо було дотримуватися ретельної деталізації. Коли ви маєте справу з такою картиною, з такими відданими прихильниками, то справді мусите викластися повністю», – заявив креативний директор DDB Australia Бен Велш.

 

 

Прихильників «Гри престолів» запрошують відвідати кладовище, щоб віддати шану улюбленим героям.

 

 

Читайте також: Британським немовлятам дають імена з «Гри престолів»