Болонський ярмарок

Книжковий Арсенал пересилає книжки українських видавців на конкурс Bologna Ragazzi Award-2023

11.11.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» допомагає українським видавцям взяти участь у премії Bologna Ragazzi Award-2023 Болонського ярмарку дитячої книги та організовує доставлення книжок в Італію. Про це йдеться на сайті фестивалю. 

Щоб відправити книжки на конкурс за допомогою Книжкового Арсеналу потрібно:

  • подати заявку на участь у премії до 30 листопада. 
  • надіслати видання кур’єрською доставко (за рахунок представника) на адресу офісу Мистецького арсеналу (НКММК «Мистецький арсенал», вул. Лаврська, 10-12, Київ, 01010, контактна особа — Оксана Карп’юк, +380675889410).

 

Відправлення повинно містити:

  • Три примірники кожної книжки, що подається до участі у конкурсі;
  • Копію інформаційної довідки, яку ви заповните при реєстрації книжки на сайті, вкладену у кожен з трьох надісланих примірників;
  • Видрукувану копію останнього електронного листа-підтвердження, який ви отримали при поданні книжки (той, що містить погодження з політикою конфіденційності);
  • Пакувальну етикетку «BolognaRagazzi Award», прикріплену ззовні до кожного пакунка. Пакувальну етикетку можна завантажити на сайті після реєстрації у розділі Publishers reserved area.

 

Відправлення приймаються до 30 листопада.

 

Також відправити книжки на конкурс можна самостійно, виконавши всі умови, зазначені на сайті Болонського ярмарку, та надіславши видання власним коштом напряму до оргкомітету конкурсу у місті Болонья.

 

Подати заявку на участь у премії можна через сайт Болонського ярмарку дитячої книги у розділі Publishers Reserved Area.

 

Премія BolognaRagazzi Award (BRAW) є однією з найпрестижніших міжнародних нагород у галузі дитячого книговидання. Це премія Болонського книжкового ярмарку, яка відзначає найкращі ілюстровані дитячі книжки з усього світу та є чудовою бізнес-можливістю для видавців.

 

Премія присуджується найкращим виданням, беручи до уваги їхню графічну та редакційну якість, інноваційність і здатність промовляти до юних читачів; саме такими рекомендаціями керуються наші міжнародні експерти, які є членами журі.

 

Bologna Ragazzi Award присуджується у номінаціях: «Художня література», «Нон-фікшн», «Opera Prima» (для авторів та ілюстраторів-дебютантів) і «Комікси». Журі також нагороджуватиме спеціальною відзнакою «Нові Горизонти» за новаторські видання. Крім основних категорій, щороку додається одна чи кілька спеціальних номінацій. Цьогоріч — «Фотографія».

 

Болонський ярмарок дитячої книги —  це провідна подія галузі, якій за свою 60-річну історію вдалося об’єднати унікальну та різноманітну світову аудиторію. У результаті Болонья стала світовим хабом обміну авторськими правами у видавничій сфері, а також центром сучасних мультимедіа та ліцензування дитячих історій, ілюстрацій, анімації тощо. Родзинками Болонського книжкового ярмарку є всесвітньо відома Виставка ілюстраторів і нагорода BolognaRagazzi.

 

Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» — щорічний проєкт Мистецького арсеналу, заснований 2011 року. Це інтелектуальна подія України, де розвиваються і взаємодіють книжкова, літературна, візуальна, музична та театральна сцени, порушуються і осмислюються вагомі питання буття людини, а також суспільства і культури, спонукаючи до проактивної позиції учасників і відвідувачів.

 

Нагадаємо, що Болонський книжковий ярмарок висловлює підтримку українським діячам книжкової галузі під час російсько-української війни. 

 

Як відомо, 60-тий Болонський ярмарок дитячої книжки, який включає також проведення  ярмарку з ширшою професійною авдиторією BolognaBookPlus і торгової виставки Bologna Licensing Trade Fair/Kids, відбуватиметься з 6 по 9 березня 2023 року.