Болонський книжковий ярмарок

Болонський книжковий ярмарок висловив підтримку Україні

28.02.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Болонський книжковий ярмарок висловлює підтримку українським діячам книжкової галузі. Про це написали на фейсбук-сторінці ярмарку.

Болонський ярмарок дитячої книги, Bolognabookplus та відділ ярмарку щодо ліцензування (Bologna Kids Licensing Trade Fair)  заявили, що дуже уважно слідкують за поточними подіями в Україні та висловлюють співчуття та підтримку всім, хто постраждалим з галузі. 

 

«Як завжди, наша місія — будувати мости між культурами та людьми, в мирних та гармонійних умовах. Разом з усіма, хто у світовій книжковій індустрії, ми думаємо про видавців, письменників та всіх, хто працює з книжками в Україні, а також про наших колег з книжкової індустрії в Росії, які наразі опинилися у скрутній та болючій ситуації», — зазначили у зверненні.

 

Також Болонський книжковий ярмарок нагадав про книжку творчої майстерні «Аґрафка» (Романа Романишин і Андрій Лесів) «Війна, що змінила Рондо», яка отримала особливу згадку на премії Bologna Ragazzi Awards у 2015 році.

 

Зазначимо, у 2019 та 2020 роках Болонський книжковий ярмарок був партнером та гостем Московського міжнародного книжкового ярмарку. Програму 2020 року організували Болонський дитячий книжковий ярмарок спільно з Російською державною дитячою бібліотекою Москви та Головним управлінням міжнародних книжкових виставок і ярмарків.

 

Нагадаємо, Міжнародний ПЕН оприлюднив заяву, у якій вимагає від Росії припинити напад на Україну. Її підписали ще 25 регіональних ПЕН-клубів. Україну підтримали й Німецька асоціація видавництв і книгорозповсюджувачів, Польський інститут книги, польське об’єднання письменників Unia Literacka та Федерація європейських видавців.