війна

Польський інститут книги: Ви можете розраховувати на нас: сьогодні й назавжди

25.02.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Польський інститут книги висловив свою солідарність з українськими громадянами. Заяву оприлюднили на його офіційному сайті.

 

У зверненні зазначили, що підтримку висловлюють перед обличчям смертельної загрози незалежності та державному існуванню України.

 

«Ми також хочемо підтримати людей і культуру України, зокрема письменників та перекладачів, з якими маємо честь співпрацювати, організаторів книжкових ярмарків та літературних фестивалів у Львові, Києві, Дрогобичі та багатьох інших містах», — ідеться в заяві.

 

Польський інститут книги зазначив, що засуджує агресію і беззаконня Російської Федерації. «Ми з вами, з вашими близькими — з усією Україною. Ви можете розраховувати на нас: сьогодні і назавжди. Мир Україні!», — зазначили в інституції.

 

Звернення  від імені інституту підписав його директор Даріуш Яворський. 

 

Нагадаємо,  Польський PEN-Клуб звернувся до українського PEN-у через повномасштабне вторгнення Росії. Також зі спільною заявою від представників регіональних відділень виступив і Міжнародний PEN, з вимогою до Росії припинити напад на Україну. Підтримку висловили і Московський ПЕН, Румунський ПЕН, Французький ПЕН, Білоруський ПЕН та Грузинський ПЕН.

 

Чільне фото: ВИДРА