італія

Координатора представництва Італії на Франкфуртському ярмарку звинуватили в «кумівстві»

30.05.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Координатор офіційного представництва Італії на Франкфуртському книжковому ярмарку 2024 Рікардо Франко Леві пішов з посади після звинувачень у «кумівстві». 

 

Леві подав у відставку після повідомлень італійської преси про те, що він уклав комунікаційний контракт Франкфуртського книжкового ярмарку з бельгійською компанією, в якій працює його син.

 

На посаді його замінить міністр культури Італії Дженнаро Санджуліано.

 

Леві також піде з посади президента Італійської асоціації видавців, яка зібралася 29 травня, щоб почати процедуру обрання нового очільника.

 

Нещодавно Леві був причетним до ще одного скандалу, скасувавши запрошення на ярмарок письменнику та фізику Карлу Ровеллі, коли останній звинуватив міністра оборони Італії в «роздмухуванні вогню війни» шляхом надання Україні військової допомоги. Однак після обурення громадськості Рікардо Франко відхилив це рішення.

 

Цьогоріч почесним гостем Франкфуртського книжкового ярмарку стане Словенія. Програма буде покликана дати нове розуміння культурного та соціального життя країни за допомогою фокусу на літературі, музиці, театрі та кіно. 

 

Нагадаємо, що Франкфуртський книжковий ярмарок запустив медіапроєкт про свою 75-річну історію

 

Читайте також: Лейпцизький книжковий ярмарок: як Україні говорити з німцями про війну

 

Джерело: італійське національне інформаційне агентство ANSA