Володимир Зеленський

Кореспондент Time видасть книжку про Зеленського під час повномасштабної війни

16.06.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Кореспондент Time Саймон Шустер видасть книжку про президента України Володимира Зеленського. 

 

Випуском книжки займатиметься видавництво HarperCollins Publishers. Видання заплановане на 2023 рік, воно матиме назву «Коли світ спостерігає: Володимир Зеленський і війна в Україні». 

 

Книжка детально розповість про реакцію президента та його команди на російське вторгнення, їхні дії під час війни з орієнтацією на зміну ролей іноземних лідерів з усього світу.

 

«Шустер запропонує одкровення про те, як Зеленський та його команда пережили цю війну та орієнтувалися на зміну ролей іноземних лідерів з усього світу», — зазначили у видавництві.

 

Саймон Шустер — кореспондент американського журналу Time, він також співпрацює з агентством Associated Press. Раніше працював кореспондентом агентства Reuters та співпрацював з газетою The Moscow Times. Випускник Стенфордського університету.

 

Понад 15 років працював на росію та Україну і робив репортажі з обох країн. Живе в Нью-Йорку, але зараз багато часу проводить у Києві.

 

Зокрема, у квітні 2022 року журналіст провів два тижні в Офісі президента, де спілкувався із Зеленським та його оточенням. Після цього він написав статтю про українського президента для травневого випуску Time, а фото Зеленського з’явилось на обкладинці.

 

«Для моєї кар’єри — це привілей розповідати про історію цієї війни, яку пережили президент Зеленський та його команда», — сказав він.

 

Водночас  у російських ЗМІ під іменем автора можна знайти статті «Батальон “Азов”. Расистские формирования на Украине – взгляд изнутри» та публікації на російському медіа Meduza (передрук з Time), інтерв’ю з російськомовним берлінським телеканалом OstWest тощо.

 

Як повідомлялося, французьке видавництво Grasset опублікувало збірку ключових промов Зеленського. Комікс про нього видали у США.

 

Джерело: Associated Press

 

Чільне фото: TRANSITLOUNGERADIO.NET