Зеленський

У Франції вийшла перша у світі збірка промов Зеленського

12.05.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Французьке видавництво Grasset опублікувало збірку ключових промов президента України Володимира Зеленського, виголошених від початку вторгнення росії в Україну 24 лютого «За Україну». Про це ідеться в повідомленні загальнонаціонального французького телеканалу TF1 Info.

 

Видавництво наголошує, що це перша у світі добірка промов президента України з початку повномасштабної війни. 

 

У виданні зібрані 23 «найбільш значущі з-поміж виголошених президентом України» промови Володимира Зеленського – від повідомлень про повномасштабну війну 24 лютого до промов перед іноземними урядами, зокрема в конгресі США, французькому й англійському парламентах тощо. 

 

Увесь прибуток від продажу видання віддадуть в посольство України в Парижі для допомоги українцям.

 

 

Відомо, що українська влада погодила вихід збірки. Промови перекладені з англійської Рафаелем Зіссом.  

 

«Ідея опублікувати цю книжку виникла у мене на початку березня, Представники українського Офісу президента передали мені свою згоду та офіційний текст англійською мовою»,—  розповів видавець Чарльз Данціг.

 

Права на видання купують також і в інших країнах, зазначив він. Переклад здійснюватимуть також з англійської через брак українських перекладачів. Книжку можна придбати за 10 євро. 

 

Нагадаємо, основний цензурний орган держави-окупанта роскомнагляд вимагав не публікувати інтерв’ю президента України Володимира Зеленського, дане декільком російським журналістам наприкінці березня.

 

Читайте також: На Amazon можна придбати десятки біографій Зеленського, цитатник і навіть розмальовку з його фото

 

Чільне фото: Офіс Президента