Ілюстрація

«Квантовий стрибок Шевченка» потрапив на фестиваль Burning Man

27.09.2019

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Проект Олександра Грехова «Квантовий стрибок Шевченка» взяв участь в американському фестивалі Burning Man. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив сам ілюстратор.

 

Burning Man — щорічний восьмиденний фестиваль незалежного мистецтва, що відбувається в США, штат Невада, в пустелі Блек-Рок. Розпочинається він о першій хвилині останнього понеділка серпня. Останній день припадає на День Праці, офіційне свято, що відзначається в США в перший понеділок вересня, вихідний день для більшості організацій. Кульмінація відбувається в суботу після заходу сонця, коли спалюють величезну дерев’яну статую людини.

 

 

«Цього року українці стали частиною наймасштабнішого міжнародного медіа-арт об’єкту на Burning Man – піраміди PlayAlchemist, де презентували національну програму Digital Culture, створену із понад 70 робіт українських артистів, а під кінець ще й відкрили портал в Чорнобиль!», – розповів він.

 

 

Нагадаємо, що проект київського ілюстратора Олександра Грехова «Квантовий стрибок Шевченка» – це сплав вільнодумства та науки, це спроба осучаснити старе та архівувати популярні культурні образи. Це мандрівка у часі, просторі, вимірі з українським Вергілієм – Тарасом Григоровичем, це незабутній «тріп», де глядач бере на себе роль самого Шевченка.

 

 

Роботи Грехова експонувалися у Києві та Львові.

 

Згодом до Грехова приєдналися ще двоє художників – Влад Корнюк та Леся Мазанік, які створили проекти “Хто Франко” та “Диво-Леся”. Спільна виставка трьох ілюстраторів під назвою «Квантовий стрибок літератури» відбулася у травні цього року в Києві.

 

Крім цього нагадаємо, що Олександр Грехов також створив серію портретів Тараса Шевченка в образах тварин, які занесені до Червоної книги України.