Квентін Тарантіно

Квентін Тарантіно стане письменником

04.07.2019

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Відомий кінорежисер Квентін Тарантіно планує займатися письменницькою діяльністю після завершення голлівудської кар’єри. Про це він розповів в інтерв’ю журналу GQ Australia.

Режисер зазначив, що його новий, дев’ятий за рахунком фільм «Одного разу в Голлівуді» (Бредом Пітом та Леонардо ді Капріо в головних ролях) може стати останнім: «Може так статися, що я зупинюсь, доки я на пікові. Побачимо!».

 

Також Тарантіно розповів, які твори він хоче писати: «Я буду писати книжки про кіно і почну писати для театру, тож я залишуся творцем. Просто я думаю, що я віддав фільмам усе, що міг».

 

Одного разу в Голлівуді (англ. Once Upon A Time In Hollywood) — американсько-британська комедія Квентіна Тарантіно. Фільм розповідає історію про телевізійного актора Ріка Долтона у 1969 році в Лос-Анджелесі, та його дублера Кліфф Бута, а також про те, як вони просуваються через мінливу кіноіндустрію. Історія розгортається на тлі подій, пов’язаних з сектою Чарльза Менсона.

 

 

Раніше повідомлялося, що попит серед глядачів на 53% вищий, якщо фільм знятий за мотивами книжки.

 

Як відомо, вперше секція Каннського кінофестивалю «Shoot the Book!» та кіноринок Marché du Film об’єднаються, щоби допомогти видавцям знайти кінокомпанії для екранізації їхніх творів.