Календар подій

Літконкурс «WorkStory» приймає есе та новели про роботу

Міжнародний конкурс есе і новел «WorkStory: робота у фокусі літератури», запрошує до участі українських прозаїків віком від 15 до 40+ років. Його організатори – «Ukrainian People», Національна спілка письменників України, «Українська літературна газета», компанія «Jobian» та креативна агенція «Баляндраси» – пропонують авторам представити есе і новели, в яких би розкривалася тема праці / роботи / професії.

Сьогодні модно писати про те, як стати успішним. Організатори конкурсу «WorkStory»пропонують вийти за межі цього напрямку і розкрити тему праці й роботи настільки глибоко й широко, наскільки це дозволяють жанри есе і новели. Ви можете розповісти про все, що стосується праці / роботи / професії. Будь-якої. Це можуть бути як теплі історії про звичайних трудівників, про роботу яких мало хто замислюється, так і розповіді про відомих професіоналів – майстрів у будь-якій сфері. Напишіть цікаві історії про ваших рідних і близьких (і про вигаданих персонажів), а також – про життя українських трудових мігрантів.

 

Номінації

 

Художні твори можна надіслати на одну з номінацій – «Есе» або «Новела», в кожній із яких будуть відзначені три перші місця. Для 15–18-річних учасників ці ж номінації винесені в окрему вікову категорію.

 

Журі

 

Оцінюватимуть учасників відомі письменники, редактори та літературознавці: Любко Дереш, Мирослав Дочинець, Ольга Руда, Олег Соловей, Надія Гуменюк, Юлія Бережко-Камінська, Ольга Сухомлин (Ольхова). До журі номінації 15-18 років долучено також програмну директорку Litosvita Світлану Привалову та директорку КМАН Ірину Поліщук.

 

Умови участі

 

До участі запрошуються автори України та української діаспори віком від 15 до 40+ років. Надсилати тексти потрібно українською мовою (один від автора) обсягом до 15 тисяч символів (із пробілами), які не відзначені перемогами в інших літературних конкурсах.

 

Роботи мають бути в в текстовому редакторі Word на ел. пошту berkam29@gmail.com. Також фрагмент твору (будь-який, обсягом до 1000 знаків) кожному автору необхідно розмістити на своїй сторінці у Facebook, обов’язково тегнувши: #Національна_спілка_письменників_України, #Ukrainian_people, #Українська_літературна_газета, #Jobian, #Баляндраси.

 

Оцінювання

 

Журі оцінюватимуть твори за 10-бальною системою, враховуючи оригінальність ідеї, літературну майстерність автора, логічність викладу, коректність тощо.Окремим параметром, який враховуватиметься журі як дорадчий, буде кількість лайків під оригінальною публікацією автора (уривок до 1 000 знаків) із зазначенням усіх необхідних хештегів. 100 «уподобайок» дають учаснику умовний 1 додатковий бал. Кількість «уподобайок» буде підрахована 2 березня. Усе, що буде виставлено користувачами соцмережі після цієї дати, до уваги не братиметься.

 

Початок прийому творів – 1 січня 2021 року, закінчення – 1 березня 2021 року. Оголошення результатів – після 15 квітня 2021 року, але не пізніше 1 травня 2021 року.

 

Решта деталей за посиланням.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект