* ESC - закрити вікно пошуку
цифрові технології
Листування з Шекспіром: створили чат-бот для спілкування з віртуальними персонажами
14.05.2023Американська компанія Gorilla Technologies випустила нову програму Superchat на основі OpenAI ChatGPT, що дає змогу користувачам iOS спілкуватися з віртуальними персонажами.
Користувачі можуть поговорити із Шекспіром, Альбертом Ейнштейном, Клеопатрою, Нілом Армстронгом. Також є літературні персонажі: Білосніжка, Рапунцель, Дракула чи Шерлок Голмс. Також є й герої мітів, зокрема Тор.
«Поговорити» можна й з представниками різних професій, як-от садівниками, кухарями чи терапевтами. Обраний персонаж буде відповідати користувачам у притаманному йому стилі. Наприклад, Зевс «розповів», як створює блискавку і пояснив, як працює блискавка з точки зору фізичних явищ і законів. Водночас компанія зазначає, що працює над тим, аби стиль розмови персонажів більше відповідав їхньому характеру протягом всього діалогу.
Компанія також створила власних персонажів. Серед них — стандартний асистент ChatGPT на ім’я Арія. Цей чат-бот може допомогти користувачам у виконанні повсякденних завдань, як-от написання електронних листів.
«Наша мета – зробити технологію штучного інтелекту доступною для всіх. Ми вважаємо, що цей додаток стане чудовим інструментом для дітей, які хочуть дізнатися більше про історичні постаті, спілкуючись з такими крутими персонажами, як Шекспір», — каже генеральний директор Gorilla Technologies Гульєльмо Фаліоні.
Застосунок Superchat розроблений на основі чат-боту зі штучним інтелектом ChatGPT від OpenAI. Ілюстрації для персонажів створені за допомогою Midjourney. Superchat структурований як додаток для обміну повідомленнями, що дозволяє користувачам одночасно вести кілька розмов з різними чат-ботами зі штучним інтелектом.
Деякі персонажі доступні безкоштовно під час завантаження програми, а інших можна розблокувати за допомогою преміум-підписки. Можна підписатися на тиждень чи на рік.
Наразі додаток доступний лише для користувачів iOS.
Як відомо, нещодавно вийшов перший український журнал, повністю створений за допомогою штучного інтелекту.
Читайте також: Не хотіли б, щоб наші діти читали книжки, написані ШІ — автори «Хочу на Марс
Джерело: Tech Crunch
Зображення: Gorilla Technologies
This publication is sponsored by the Chytomo’s Patreon community
«Читомо» — це професійне медіа про книжки і книговидання в Україні та світі. Ми залишаємось незалежними лише завдяки коштам наших донаторів. Допоможіть нам розвиватися і ставати ще кращими!
Підтримати проєкт
що більше читаєш – то ширші можливості