бойкот рф

Медіарух: Світ має визнати пропагандистів рф злочинцями

02.09.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Об’єднання українських медіа, журналістів і громадських організацій «Медіарух» закликало світові медіаасоціації засудити російських пропагандистів. 

«Медіарух закликає світові журналістські організації та національні медіаасоціації підтримати позицію Асоціації польських журналістів та єдиним фронтом домагатися справедливого покарання для всіх, чиїми зусиллями пропагандистська машина кремля працює на повну потужність та щодня призводить до сотень невинних жертв і руйнувань», — йдеться у зверненні.

 

У повідомленні зазначають, що 24 серпня 2022 року Асоціація польських журналістів опублікувала рішучу заяву щодо російських пропагандистів, які мають понести відповідальність як воєнні злочинці.

 

«Російських пропагандистів, які видають себе за журналістів, як-от Марґаріту Сімоньян,  Владіміра Соловйова,  Дмітрія Кісєльова, Ольґу Скабєєву та багатьох інших, слід судити як воєнних злочинців після падіння режиму путіна. Це лише приклади брехунів і рейдерів, які видають себе за журналістів. Це найвідоміші обличчя російської пропаганди. На жаль, їх набагато більше, адже в росії зараз взагалі немає вільних ЗМІ», — йдеться в заяві Асоціації польських журналістів.

 

«Медіарух» — неформальне об’єднання українських медіа, журналістів і громадських організацій, що відстоює дотримання журналістських стандартів у засобах масової інформації.

 

Нагадаємо, в червні українські журналісти закликали до трибуналу над російськими пропагандистами.

 

Читайте також: Станіслав Асєєв: Нам потрібен Фонд пошуку воєнних злочинців

 

Джерело: Детектор медіа

 

Чільна ілюстрація: adastra.org.ua