Великобританія

Мемуари принца Гаррі побили рекорди продажів

12.01.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Оригінальне видання мемуарів принца Гаррі Spare побило рекорди продажів. Про це повідомляє видавництво Penguin Random House

Оригінальне англомовне видання мемуарів принца Гаррі Spare побило рекорди продажів у США, Канаді та Великобританії. У перший день запуску було продано 1.43 мільйона примірників. Як стверджує NYT, це найбільші продажі для нон-фікшну за всю історію видавництва Penguin Random House, найбільшого англомовного книжкового видавництва у світі.

 

Зокрема у Великобританії, де продали 400 000 примірників, єдиною книжкою, яку продали швидше у перший день запуску був Гаррі Поттер. 

 

Інтерес до книжки підігрівали численні інтерв’ю з принцом Гаррі, що стали прикладним кейсом для продажів книжок для багатьох англомовних видавців.

 

Українською мемуари принца Гаррі готуються до друку у видавництві «Лабораторія», і очікуються у продажі уже з весни. 

 

«Рукопис інтригує. З перших вуст про життя королівської родини», зазначив засновник видавництва «Лабораторія» Антон Мартинов на своїй сторінці на Facebook.

 

Попередніми рекордсменами продажів у видавця були мемуари Барака Обами A Promised Land (українською «Земля обітована», видавництво BookChef, 2022),  887 000 примірників яких розкупили у перший день, та мемуари Мішель Обами Becoming (українською «Становлення», 2019 Book Chef) 725 000 примірників.

 

Читати також: Королева Данії відмовилася патронувати Премію Андерсена через росіянку у журі

 

Принц Гаррі, герцог Сассекський молодший син Чарльза III та його першої дружини, нині покійної принцеси Діани, онук королеви Великої Британії Єлизавети II. Повсюдно відомий за його коротким іменем як принц Гаррі. 

 

Джерело: The New York Times.