стипендія

Мінкультури розпочало відбір кандидатів на стипендію для молодих письменників

18.05.2018

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Міністерство культури оголосило про початок відбору кандидатів на здобуття президентської стипендії для молодих письменників. Про це повідомляє прес-служба Мінкульту.

 

Також стипендії призначатимуться митцям у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового мистецтва та кіномистецтва.

 

Передбачається призначення 250 стипендій на рік, виплати здійснюватимуть щомісяця протягом року. Стипендії призначатимуть у розмірі одного прожиткового мінімуму для працездатних осіб. У 2018 році, відповідно до держбюджету, прожитковий мінімум для працездатних осіб становитиме: від 1 січня – 1762 грн, від 1 липня – 1841 грн, від 1 грудня – 1921 грн. Стипендії зможуть призначати повторно, але не більше двох разів.

 

Учням, студентам, аспірантам та асистентам-стажистам стипендії призначатимуться незалежно від отримання ними академічних та/або соціальних стипендій.

 

На здобуття стипендії висуватимуться громадяни України віком від 14 до 35 років — молоді письменники, митці у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового мистецтва та кіномистецтва, які мають творчі досягнення.

 

Претендентам на здобуття стипендії потрібно подати до комісії спеціальну заяву, мотиваційний лист, дві рекомендації від провідних діячів культури і мистецтва та автобіографію. З повним переліком вимог та необхідних документів можна ознайомитися на сайті міністерства.

 

Як повідомлялося раніше, Президент Петро Порошенко затвердив положення про порядок призначення стипендій для молодих письменників. 

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект