стипендія

Мінкультури розпочало відбір кандидатів на стипендію для молодих письменників

18.05.2018

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Міністерство культури оголосило про початок відбору кандидатів на здобуття президентської стипендії для молодих письменників. Про це повідомляє прес-служба Мінкульту.

 

Також стипендії призначатимуться митцям у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового мистецтва та кіномистецтва.

 

Передбачається призначення 250 стипендій на рік, виплати здійснюватимуть щомісяця протягом року. Стипендії призначатимуть у розмірі одного прожиткового мінімуму для працездатних осіб. У 2018 році, відповідно до держбюджету, прожитковий мінімум для працездатних осіб становитиме: від 1 січня – 1762 грн, від 1 липня – 1841 грн, від 1 грудня – 1921 грн. Стипендії зможуть призначати повторно, але не більше двох разів.

 

Учням, студентам, аспірантам та асистентам-стажистам стипендії призначатимуться незалежно від отримання ними академічних та/або соціальних стипендій.

 

На здобуття стипендії висуватимуться громадяни України віком від 14 до 35 років — молоді письменники, митці у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового мистецтва та кіномистецтва, які мають творчі досягнення.

 

Претендентам на здобуття стипендії потрібно подати до комісії спеціальну заяву, мотиваційний лист, дві рекомендації від провідних діячів культури і мистецтва та автобіографію. З повним переліком вимог та необхідних документів можна ознайомитися на сайті міністерства.

 

Як повідомлялося раніше, Президент Петро Порошенко затвердив положення про порядок призначення стипендій для молодих письменників.