* ESC - закрити вікно пошуку
Мінкульт
Мінкульт виніс на громадське обговорення постанову про 1000 годин українського контенту
21.12.2025
Міністерство культури та стратегічних комунікацій України оголосило громадське обговорення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання створення українського контенту». Про це повідомили на сайті міністерства.
На обговорення винесли сам проєкт постанови, пояснювальну записку, положення про конкурсні комісії, положення про організацію та проведення мистецьких конкурсів, а також додатки до них. У документах ідеться про порядок формування комісій, відбір проєктів і супровідну документацію.
Зауваження й пропозиції можуть подавати фізичні та юридичні особи та їхні об’єднання протягом 15 календарних днів з моменту оприлюднення повідомлення — до 30 грудня.
Пропозиції просять надсилати у формі порівняльної таблиці з конкретними формулюваннями та обґрунтуваннями на електронну адресу [email protected]. Підсумки консультацій із громадськістю оприлюднять на офіційному сайті міністерства.
Громадське обговорення відбувається через ініціативу Володимира Зеленського щодо фінансування створення 1000 годин українського контенту. На реалізацію цієї ініціативи можуть спрямувати майже 4 млрд грн, уже закладені в бюджеті Мінкульту.
Як повідомлялося, нещодавно Кабінет Міністрів змінив систему управління ключовими державними медійними інституціями.
Читайте також: МКСК знову стане Мінкультом
Чільне зображення: Детектор медіа
This publication is sponsored by the Chytomo’s Patreon community
«Читомо» — це професійне медіа про книжки і книговидання в Україні та світі. Ми залишаємось незалежними лише завдяки коштам наших донаторів. Допоможіть нам розвиватися і ставати ще кращими!
Підтримати проєкт
що більше читаєш – то ширші можливості
452
архів
Військові допомагають маркувати архівні установи захисними знаками «Блакитний щит»
16.12.2025 -
213
Державний бюджет
Зростання бюджету на культуру у 2026 році: куди спрямовують кошти?
09.12.2025 -