медіа під час війни

МЗС та українські журналісти закликають світ засудити російських пропагандистів

04.11.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Міністерство закордонних справ України підтримало заклик українських медійників до світової спільноти покарати російських пропагандистів. Про це повідомили у твіттері МЗС. 

«Представники українських медіа закликають міжнародну спільноту притягнути до відповідальності не лише військовослужбовців російської окупаційної армії, а й прокремлівських пропагандистів», — прокоментували в МЗС.

 

Українські медійники закликають світ притягнути до відповідальності російських пропагандистів так само як і російських військових та керівництво росії.

 

«За варварські злочини, скоєні російськими загарбниками на території незалежної України, несуть відповідальність не лише їхні безпосередні виконавці, а й пропагандисти, що породжують спіраль ненависті до всього українського народу. Ольга Скабєєва, Владімір Соловйов, Дмітрій Кісєльов, Маргаріта Сімоньян — лише вершина айсберга зграї брехунів і рейдерів, які прикидаються журналістами. За ними стоять сотні, якщо не тисячі, працівників геббельсівської машини сучасності», — ідеться в їхній заяві.

 

Українські медійники наполягають, що розпалювання міжнаціональної ворожнечі, шахрайство, брехня, дезінформація та виправдання вбивств не можуть вважатися журналістикою.

 

«Ми закликаємо світові журналістські організації та національні медіаасоціації різних країн постійно чинити тиск на уряди держав, міжнародні інституції з метою визнання усіх представників/представниць  кремлівської машини брехні винуватими в геноциді українського народу та злочинах проти миру та безпеки людства», — наголошують журналісти.

 

Нагадаємо, раніше українські журналісти закликали до трибуналу над російськими пропагандистами. До заклику доєдналися польські колеги.

 

Чільне фото: detector.media